IBS NAHB

IBS

21–23.01.2020

Las Vegas, USA

Targi IBS Las Vegas to najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Targi organizowane są przez NAHB (National Association of Home Builders). NAHB – to jedno z największych stowarzyszeń budowlanych w Stanach Zjednoczonych. Każdego roku członkowie NAHB konstruują ok. 80% domów w Stanach Zjednoczonych. Targi IBS skierowane są wyłącznie do profesjonalistów i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem branży.

yugbuild

YugBuild

26 – 29.02.2020

Krasnodar, Rosja

YugBuild to największe targi materiałów budowlanych i wykończeniowych, urządzeń inżynieryjnych i projektów architektonicznych na południu Rosji. Wystawcy mają szansę zwiększyć sprzedaż poprzez dotarcie do firm oraz profesjonalnych zwiedzających na rynku południowej części Rosji. Według danych z ubiegłorocznej edycji targów, ponad połowę zwiedzających stanowili przedstawiciele handlowi szukający nowych dostawców.

MosBuild

MosBuild

31.03 – 05.04.2020

Moskwa, Rosja

Targi MosBuild to największe targi budowlane i wykończenia wnętrz na terenie nie tylko Rosji, ale i byłych republik dawnego Związku Radzieckiego. Zaliczane do 5 największych targów budowlanych na świecie, znajdują się na liście UFI. Targi odbywają się nieprzerwanie od 1995 roku.

project Qatar

Project Qatar

07- 09.04.2020

Doha, Katar

Targi Project Qatar to niebywała okazja na wykorzystanie pojawiających się możliwości projektów inwestycyjnych na rozwój kraju, po zwycięskiej ofercie Kataru na organizację Mistrzostw Świata FIFA w 2022r. Project Qatar to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swoją ofertę produktów i usług na rozwijającym się rynku Kataru.

Udział w tych targach daje szansę na nawiązanie intratnych kontaktów, a co za tym idzie wzięcia udziału w tym ogromnym przedsięwzięciu, jakim będzie przygotowanie całej infrastruktury pod zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

YAPI Istanbul

TurkeyBuild

18 – 22.04.2020

Stambuł, Turcja

Targi Yapi – Turkeybuild Istanbul to największe międzynarodowe targi budowlane, które obejmują swoim zasięgiem: Turcję, Bałkany, byłe kraje WNP, Afrykę Północną i Bliski Wschód. To 100 000 m² powierzchni wystawowej wewnątrz i na zewnątrz pawilonów.

ATKyiv

Aquatherm

12 – 15.05.2020

Kijów, Ukraina

AquaTherm Kijów to największe i najbardziej znane targi na Ukrainie w zakresie ogrzewania, zaopatrzenia w wodę, hydrauliki, wentylacji, klimatyzacji, basenów, saun i spa. Targi te, jako opłacalna platforma biznesowa, wysoko oceniane są przez 97% wystawców za doskonały zwrot z inwestycji.

AstanaBuild

AstanaBuild

20 – 22.05.2020

Astana, Kazachstan

AstanaBuild to największe wydarzenie budowlane w środkowym i północnym Kazachstanie. Stanowi platformę do demonstracji wiodących technologii, sprzętu, materiałów, komponentów i usług dostępnych w branży budowlanej i wykończenia wnętrz w Kazachstanie.

Decorex2

Decorex Joburg/ International Sourcing Fair

07-11.08.2019

Johannesburg, RPA

Decorex Joburg szczyci się mianem najczęściej odwiedzanych targów architektury i wzornictwa w Południowej Afryce. Decorex Joburg to nieocenione narzędzie dla projektantów wnętrz, sprzedawców detalicznych i producentów, prezentujące prognozy dotyczące koloru, wyłaniających się produktów, tkanin i elementów dekoracji przemysłowych. Decorex J’burg dąży do pokazania konsumentowi inspiracji za pomocą produktu, aby zinterpretować wybrany przez siebie styl.

Kaz Build

KazBuild

08 – 10.09.2020

Ałmaty, Kazachstan

Targi KazBuild to największe targi branży budowlanej odbywające się w Kazachstanie nieprzerwanie od 1994 roku. Obecnie, na szeroką skalę, realizowany jest w Kazachstanie program mieszkaniowy “Nurly Zher” (2017–2031). W ciągu pięciu lat zostanie oddanych do użytku około 53 miliony m2 mieszkań w całym kraju. Przez następne 15 lat planuje się wydać ponad 4 miliardy euro. Warto więc poważnie zainteresować się tym rynkiem.

AQ ALMATY

Aquatherm Almaty

08 – 10.09.2020

Ałmaty, Kazachstan

Są to największe targi w regionie z branży wodno- kanalizacyjnej. Dodatkowym atutem tych targów jest fakt, że odbywają się one jednocześnie z największymi targami budowlanymi KazBuild – co zwiększa dotarcie do wielu potencjalnych klientów.

Saudi build

SaudiBuild

07-10.10.2019

Rijad, Arabia Saudyjska

SaudiBuild to targi branży budowlanej w największym kraju Zatoki Perskiej. To szansa na zaprezentowanie swoich produktów przed profesjonalnymi zwiedzającymi z całego Bliskiego Wschodu. Targi SaudiBuild to doskonała okazja dla wystawców, aby skorzystać z możliwości, jakie daje inwestycja w zakresie budowy 6  inteligentnych miast do 2025r. o wartości 412,5  mln SAR.

indecor

InDecor Moscow

09-12.10.2019

Moskwa, Rosja

InDecor Moscow to targi wyposażenia wnętrz, dekoracji, designerskich mebli i artykułów gospodarstwa domowego. To okazja na pozyskanie nowych klientów oraz rozszerzenie geograficznego obszaru sprzedaży na tak dużym i perspektywicznym rynku, jakim jest Rosja. Według danych statystycznych, w ubiegłorocznej edycji aż 84% zwiedzających było zainteresowanych zakupem produktów na targach InDecor Moscow.

Bakubuild_ATBaku

BakuBuild/ Aquatherm

22-25.10.2019

Baku, Azerbejdżan

BakuBuild to największe i najbardziej rozpoznawalne targi budowlane Azerbejdżanu, prezentujące pełne spektrum produktów na stale rosnącym rynku budowlanym i wykończenia wnętrz.
Azerbejdżan pozostaje jedną z najbardziej stabilnych i najszybciej rozwijających się gospodarek w WNP. Ponadto obecnie realizowane są liczne projekty infrastrukturalne, a kraj ten ma stać się metropolią, taką jak ZEA czy Singapur.

Stwarza to nieocenione możliwości dla międzynarodowych graczy branżowych, którzy chcą zainwestować w ten szybko rozwijający się rynek.