IBS NAHB

IBS

08 – 10.02.2022

Orlando, USA

Targi IBS Las Vegas to najważniejsze wydarzenie branży budowlanej w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Targi organizowane są przez NAHB (National Association of Home Builders). NAHB – to jedno z największych stowarzyszeń budowlanych w Stanach Zjednoczonych. Każdego roku członkowie NAHB konstruują ok. 80% domów w Stanach Zjednoczonych. Targi IBS skierowane są wyłącznie do profesjonalistów i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem branży.

YugBuild - nowe logo

YugBuild

24 – 27.02.2021

Krasnodar, Rosja

YugBuild to największe targi materiałów budowlanych i wykończeniowych, urządzeń inżynieryjnych i projektów architektonicznych na południu Rosji. Wystawcy mają szansę zwiększyć sprzedaż poprzez dotarcie do firm oraz profesjonalnych zwiedzających na rynku południowej części Rosji. Według danych z ubiegłorocznej edycji targów, ponad połowę zwiedzających stanowili przedstawiciele handlowi szukający nowych dostawców.

Windoor China

WINDOOR EXPO

11 – 13.03.2021

Guangzhou, Chiny

Windoor Expo to coroczne targi branży budowlanej odbywające się w Chinach. Jest to doskonała przestrzeń do spotkań i rozwoju międzynarodowego biznesu. Targi stanowią doskonały pomost pomiędzy profesjonalistami z branży prezentującymi produkty materiałów budowlanych z Azji i całego świata.
KoreaBuild

KOREA BUILD

18 – 21.03.2021

Seul, Korea Południowa

KOREA BUILD to największe targi budowlane na rynku Korei Południowej. Odbywają się od 1986r. i stanowią centrum biznesu branży budowlanej w tym regionie. Targi Korea Build są doskonałą platformą dla wystawców do zaprezentowania produktów i usług profesjonalnym zwiedzającym z branży oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych w Korei. Kraj ten w ciągu zaledwie kilku dziesięcioleci rozwinął różne gałęzie przemysłu, stwarzając tym samym niezliczone możliwości dla wielu przedsiębiorstw z branży budowlanej.

MosBuild

MosBuild

30.03 – 02.04.2021

Moskwa, Rosja

Targi MosBuild to największe targi budowlane i wykończenia wnętrz na terenie nie tylko Rosji, ale i byłych republik dawnego Związku Radzieckiego. Zaliczane do 5 największych targów budowlanych na świecie, znajdują się na liście UFI. Targi odbywają się nieprzerwanie od 1995 roku.

YAPI Istanbul

TurkeyBuild

06 – 09.04.2021 

Stambuł, Turcja

Targi Yapi – Turkeybuild Istanbul to największe międzynarodowe targi budowlane, które obejmują swoim zasięgiem: Turcję, Bałkany, byłe kraje WNP, Afrykę Północną i Bliski Wschód. To 100 000 m² powierzchni wystawowej wewnątrz i na zewnątrz pawilonów.

ATKyiv

Aquatherm Kyiv

18 – 20.05.2021

Kijów, Ukraina

AquaTherm Kijów to największe i najbardziej znane targi na Ukrainie w zakresie ogrzewania, zaopatrzenia w wodę, hydrauliki, wentylacji, klimatyzacji, basenów, saun i spa. Targi te, jako opłacalna platforma biznesowa, wysoko oceniane są przez 97% wystawców za doskonały zwrot z inwestycji.

AstanaBuild - nowe logo

AstanaBuild

19 – 21.05.2021

Astana, Kazachstan

AstanaBuild to największe wydarzenie budowlane w środkowym i północnym Kazachstanie. Stanowi platformę do demonstracji wiodących technologii, sprzętu, materiałów, komponentów i usług dostępnych w branży budowlanej i wykończenia wnętrz w Kazachstanie.

KazBuild - nowe logo

KazBuild

07 – 09.09.2021

Ałmaty, Kazachstan

Targi KazBuild to największe targi branży budowlanej odbywające się w Kazachstanie nieprzerwanie od 1994 roku. Obecnie, na szeroką skalę, realizowany jest w Kazachstanie program mieszkaniowy “Nurly Zher” (2017–2031). W ciągu pięciu lat zostanie oddanych do użytku około 53 miliony m2 mieszkań w całym kraju. Przez następne 15 lat planuje się wydać ponad 4 miliardy euro. Warto więc poważnie zainteresować się tym rynkiem.

AQ ALMATY

Aquatherm Almaty

07 – 09.09.2021

Ałmaty, Kazachstan

Są to największe targi w regionie z branży wodno- kanalizacyjnej. Dodatkowym atutem tych targów jest fakt, że odbywają się one jednocześnie z największymi targami budowlanymi KazBuild – co zwiększa dotarcie do wielu potencjalnych klientów.

UzBuild

UzBuild

22 – 24.09.2021

Tashkent, Uzbekistan

Uzbekistan po zmianie prezydenta stał się jednym z najpopularniejszych kierunków, z uwagi na reformę polityki międzynarodowej. Na przełomie ostatnich kilku lat kraj tej wzbudza największe zainteresowanie wśród specjalistów z branży budowlanej. UzBuild to wiodące targi branży budowlanej w Uzbekistanie, na których prezentowana jest pełna gama produktów i usług z branży. Obserwowane tendencje w światowej gospodarce wskazują na coraz większe znaczenie krajów Azji, których rola w handlu międzynarodowym ciągle wzrasta i ewoluuje w największego konsumenta światowej wytwórczości.
project Qatar

Project Qatar

04 – 07.10.2021

Doha, Katar

Targi Project Qatar to niebywała okazja na wykorzystanie pojawiających się możliwości projektów inwestycyjnych na rozwój kraju, po zwycięskiej ofercie Kataru na organizację Mistrzostw Świata FIFA w 2022r. Project Qatar to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swoją ofertę produktów i usług na rozwijającym się rynku Kataru.

Udział w tych targach daje szansę na nawiązanie intratnych kontaktów, a co za tym idzie wzięcia udziału w tym ogromnym przedsięwzięciu, jakim będzie przygotowanie całej infrastruktury pod zbliżające się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

DecoRoom

DecoRoom Moscow

06 – 09.10.2021

Moskwa, Rosja

DecoRoom Moscow to targi wyposażenia wnętrz, dekoracji, designerskich mebli i artykułów gospodarstwa domowego. To okazja na pozyskanie nowych klientów oraz rozszerzenie geograficznego obszaru sprzedaży na tak dużym i perspektywicznym rynku, jakim jest Rosja. Według danych statystycznych, w ubiegłorocznej edycji aż 84% zwiedzających było zainteresowanych zakupem produktów na targach DecoRoom Moscow.

BakuBuild i AQ Baku - nowe logo

BakuBuild/ Aquatherm Baku

20 – 22.10.2021

Baku, Azerbejdżan

BakuBuild to największe i najbardziej rozpoznawalne targi budowlane Azerbejdżanu, prezentujące pełne spektrum produktów na stale rosnącym rynku budowlanym i wykończenia wnętrz.
Azerbejdżan pozostaje jedną z najbardziej stabilnych i najszybciej rozwijających się gospodarek w WNP. Ponadto obecnie realizowane są liczne projekty infrastrukturalne, a kraj ten ma stać się metropolią, taką jak ZEA czy Singapur.

Stwarza to nieocenione możliwości dla międzynarodowych graczy branżowych, którzy chcą zainwestować w ten szybko rozwijający się rynek.