Powerexpo Almaty - nowe logo

PowerExpo Almaty

27 – 29.10.2021

Ałmaty, Kazachstan

Targi, które rozpoczęły swoją historię w 2001 roku są największym wydarzeniem branży energetycznej w Azji Środkowej. Corocznie targi prezentują pełną gamę najnowocześniejszych urządzeń, technologii i usług dla specjalistów branży energetycznej, stając się tradycyjną platformą spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów i negocjacji handlowych. Najważniejszymi sektorami tej imprezy targowej są elektrotechnika, alternatywne źródła energii, oszczędność energii i efektywność energetyczna oraz oświetlenie i technika oświetleniowa.

Africa Oil Week i FESA

Africa Oil Week

08 – 11.11.2021

Dubaj, ZEA (w 2021 targi wyjątkowo odbędą się w Dubaju)

AOW to wiodąca w Afryce Konferencja, poświęcona wydobyciu ropy naftowej i gazu w Afryce. To globalne wydarzenie, które gromadzi liderów branży, kadry kierownicze oraz międzynarodowe rządy, działające w przemyśle naftowym i gazowym. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli z całego łańcuchu dostaw: operatorów (tradycyjnie są Total, Chevron, ENI, BP, Exxon i Shell), dostawców usług (firmy geofizyczne, rozwiązania dla pól naftowych, sprzęt i technologie), usługi biznesowe (banki i inwestorzy). Konferencji towarzyszą targi branżowe.

W 2021 roku jednocześnie odbędzie się FESA (Future Energy Series Africa) – Konferencja poświęcona przyspieszeniu transformacji energetycznej, aby zapewnić większy dostęp do czystszej, przystępnej cenowo i niezawodnej energii w całej Afryce.

Powerexpo Astana - logo

PowerExpo Astana

27 – 29.04.2022

Astana, Kazachstan

Targi PowerExpo Astana to jest jedyne wydarzenie branży energetycznej, które odbywa się w stolicy Kazachstanu. Targi odbywają się w jednym miejscu z kilkoma innymi imprezami przemysłowymi, takimi jak MachExpo (budowa maszyn oraz narzędzia dla przemysłu), NDT (diagnostyka techniczna) i KIOSH (targi bezpieczeństwa pracy). Wspólnie zorganizowane targi przyciągają maksymalną liczbę zwiedzających.

cwieme berlin

CWIEME Berlin

10 – 12.05.2022

Berlin, Niemcy

Od 25 lat targi CWIEME znajdują się w czołówce światowego rynku silników elektrycznych, generatorów, transformatorów i pojazdów elektrycznych. To wydarzenie stanowi największą platformę do prezentacji najnowszych produktów i rozwiązań technologii silników elektrycznych, transformatorów i generatorów w trzech regionach – EMEA, Azji i obu Amerykach.

Główne sektory targów: Komponenty i akcesoria do transformatorów; Półprodukty i materiały pośrednie; Inne maszyny i systemy produkcyjne; Podzespoły elektrycznego układu napędowego; Komponenty elektroniczne i elektryczne; Materiały izolacyjne i ekranujące; Systemy i materiały zwijające; Testy jakości i pomiary; Kleje, żywice i powłoki; Komponenty elektromechaniczne; Komponenty i akcesoria do silników; IT i oprogramowanie.

Caspian Oil&Gas Azerbaijan

Caspian Oil and Gas

01 – 03.06.2022

Baku, Azerbejdżan

Międzynarodowe targi i konferencja Caspian Oil and Gas to najważniejsze wydarzenie branży ropu i gazu w regionie Morza Kaspijskiego. Targi odbywają się jednocześnie z pokrewnymi targami Caspian Power, co przyciąga jeszcze więcej wiodących expertów z całego regionu. Targi Caspian Oil and Gas są strategicznie ważnym wydarzeniem targowym w kraju, a więc co roku z oficjalną delegacją odwiedza je prezydent Azerbejdżanu Pan Ilham Aliyev.

Caspian Power

Caspian Power

01 – 03.06.2022

Baku, Azerbejdżan

Targi Caspian Power to jedyna w regionie Morza Kaspijskiego impreza targowa specjalizująca się w efektywności energetycznej i energii odnawialnej. Tradycyjnie targi odbywają się jednocześnie z największym wydarzeniem w sektorze naftowo-gazowym – Caspian Oil and Gas, które zawsze odwiedza prezydent Azerbejdżanu. Targi Caspian Power to wyjątkowa okazja zaprezentowania swoich produktów czołowym specjalistom z branży elektroenergetycznej oraz pozyskania nowych kontaktów i omówienia szczegółów przyszłych wspólnych projektów.

Kioge - najnowsze logo

KIOGE

28 – 30.10.2022

Nur-Sułtan, Kazachstan

Na targach KIOGE przedstawione są najnowsze osiągnięcia technologiczne, inżynieryjne i programowe dla firm produkujących ropę i gaz od wiodących firm naftowych i gazowych, firm usługowych i dostawców przemysłowych. Ponadto na targach odbywają się spotkania biznesowe, prezentacje i spotkania B2B.
W tym roku zostało podpisane memorandum pomiędzy targami i konferencją KIOGE a Forum „KAZENERGY”. Teraz te dwa wydarzenia będą odbywać się na zmianę co roku przy oficjalnym wsparciu Ministerstwa Energetyki Republiki Kazachstan.

Expo Mongolia

Expo Mongolia

10.2022

Ułan Bator, Mongolia

Mongolia przekształciła się w dynamiczną demokrację z kwitnącą gospodarką. To kraj który nadal znajduje się w ważnym procesie transformacji, napędzanym eksploatacją ogromnych zasobów mineralnych. Zlokalizowana w sercu Azji jako łącznik pomiędzy takimi ważnymi krajami jak Rosja i Chiny, Mongolia jest idealną areną dla międzynarodowych graczy. Targi Expo Mongolia to targi wielobranżowe ze szczególnie wyróżnionymi branżami górnictwa, energetyki, infrastruktury oraz rolnictwa. Mongolia to kraj z ogromnym zasobem surowców naturalnych – warto z tego skorzystać i zadziałać na tym rynku!