Intermat

Intermat/ The international exhibition for construction and infrastructure

04.2024

Paryż, Francja

Targi Intermat odbywają się raz na 3 lata i gromadzą największych graczy rynku maszyn i urządzeń budowlanych z całego świata. Podczas targów odwiedza je ponad 180 000 profesjonalnych zwiedzających. Wystawianie się na targach INTERMAT – to niezwykła możliwość zaistnienia nie tylko na rynku francuskim, ale również na rynkach Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Południowej.

Powerexpo Astana - logo

PowerExpo Astana

19 – 21.05.2021

Astana, Kazachstan

Targi PowerExpo Astana to jest jedyne wydarzenie branży energetycznej, które odbywa się w stolicy Kazachstanu. Targi odbywają się w jednym miejscu z kilkoma innymi imprezami przemysłowymi, takimi jak MachExpo (budowa maszyn oraz narzędzia dla przemysłu), NDT (diagnostyka techniczna) i KIOSH (targi bezpieczeństwa pracy). Wspólnie zorganizowane targi przyciągają maksymalną liczbę zwiedzających.

Caspian Oil&Gas Azerbaijan

Caspian Oil and Gas

01 – 03.06.2021

Baku, Azerbejdżan

Międzynarodowe targi i konferencja Caspian Oil and Gas to najważniejsze wydarzenie branży ropu i gazu w regionie Morza Kaspijskiego. Targi odbywają się jednocześnie z pokrewnymi targami Caspian Power, co przyciąga jeszcze więcej wiodących expertów z całego regionu. Targi Caspian Oil and Gas są strategicznie ważnym wydarzeniem targowym w kraju, a więc co roku z oficjalną delegacją odwiedza je prezydent Azerbejdżanu Pan Ilham Aliyev.

Caspian Power

Caspian Power

01 – 03.06.2021

Baku, Azerbejdżan

Targi Caspian Power to jedyna w regionie Morza Kaspijskiego impreza targowa specjalizująca się w efektywności energetycznej i energii odnawialnej. Tradycyjnie targi odbywają się jednocześnie z największym wydarzeniem w sektorze naftowo-gazowym – Caspian Oil and Gas, które zawsze odwiedza prezydent Azerbejdżanu. Targi Caspian Power to wyjątkowa okazja zaprezentowania swoich produktów czołowym specjalistom z branży elektroenergetycznej oraz pozyskania nowych kontaktów i omówienia szczegółów przyszłych wspólnych projektów.

Irantelecom_innovations

Iran Telecom Innovations

09.2021

Teheran, Iran

Iran – to najbardziej dynamiczny kraj pod względem rozwoju ITC zgodnie z Międzynarodowym Związkiem Telekomunikacyjny (ITU). Według irańskiego ministra ICT, irański rząd planuje inwestycje w wysokości 18,5 bld USD w sektorze ICT w okresie szóstego pięcioletniego planu rozwoju, który rozpoczął się w marcu 2017 roku. Iran Telecom Innovations to doskonała platforma do zapoznania się z całym zakresem usług na rynku telekomunikacji, prezentowania własnej marki 40 tys. profesjonalnych zwiedzających oraz nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami.

MWCA_Mining Metals

Mining and Metals Central Asia (Mining World Central Asia)

15 – 17.09.2021

Ałmaty, Kazachstan

MiningWorld Central Asia (nowa nazwa Mining and Metals Central Asia) – to najstarsza wiodąca impreza targowa branży górniczej w Azji Środkowej. W roku 2019 odbyła się już jej 25. jubileuszowa edycja. Polscy producenci tradycyjnie cieszą się dużym zainteresowaniem na tych targach, szczególnie biorąc pod uwagę ciągle rozwijający się kontakt pomiędzy Polską a Kazachstanem. Towarzyszącymi imprezami są targi maszyn budowlanych Kazcomak oraz targi obróbki metali Metaltech.

Kioge - najnowsze logo

KIOGE

29.09 – 01.10.2021

Ałmaty, Kazachstan

Na targach KIOGE przedstawione są najnowsze osiągnięcia technologiczne, inżynieryjne i programowe dla firm produkujących ropę i gaz od wiodących firm naftowych i gazowych, firm usługowych i dostawców przemysłowych. Ponadto na targach odbywają się spotkania biznesowe, prezentacje i spotkania B2B.
W tym roku zostało podpisane memorandum pomiędzy targami i konferencją KIOGE a Forum „KAZENERGY”. Teraz te dwa wydarzenia będą odbywać się na zmianę co roku przy oficjalnym wsparciu Ministerstwa Energetyki Republiki Kazachstan.

Expo Mongolia

Expo Mongolia

10.2021

Ułan Bator, Mongolia

Mongolia przekształciła się w dynamiczną demokrację z kwitnącą gospodarką. To kraj który nadal znajduje się w ważnym procesie transformacji, napędzanym eksploatacją ogromnych zasobów mineralnych. Zlokalizowana w sercu Azji jako łącznik pomiędzy takimi ważnymi krajami jak Rosja i Chiny, Mongolia jest idealną areną dla międzynarodowych graczy. Targi Expo Mongolia to targi wielobranżowe ze szczególnie wyróżnionymi branżami górnictwa, energetyki, infrastruktury oraz rolnictwa. Mongolia to kraj z ogromnym zasobem surowców naturalnych – warto z tego skorzystać i zadziałać na tym rynku!

Powerexpo Almaty - nowe logo

PowerExpo Almaty

27 – 29.10.2021

Ałmaty, Kazachstan

Targi, które rozpoczęły swoją historię w 2001 roku są największym wydarzeniem branży energetycznej w Azji Środkowej. Corocznie targi prezentują pełną gamę najnowocześniejszych urządzeń, technologii i usług dla specjalistów branży energetycznej, stając się tradycyjną platformą spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów i negocjacji handlowych. Najważniejszymi sektorami tej imprezy targowej są elektrotechnika, alternatywne źródła energii, oszczędność energii i efektywność energetyczna oraz oświetlenie i technika oświetleniowa.