World of Concrete

18 – 20.01.2022

Las Vegas, USA

Targi World of Concrete w Las Vegas to największe w Stanach Zjednoczonych i jedno z największych na świecie coroczne spotkanie producentów maszyn i dystrybutorów urządzeń, narzędzi, produktów i usług dla branży budowlanej oraz betonowej. Ponad 1500 firm z całego świata co roku przedstawia swoje produkty na powierzchni
760 000m2 przyciągając ponad 60 000 profesjonalnych zwiedzających, prezentują najnowsze tendencje i technologii w branży.

World of Concrete India

13 – 15.10.2022

Mumbaj, Indie

World of Concrete India, wcześniej znane jako Concrete Show India (CSI) – to targi, które z sukcesem odbywają się w Bombaju od 2012 roku. Wystawcy i zwiedzający w Indiach uznali je za najbardziej znaczące targi w sektorze budownictwa i infrastruktury. W 2019 roku w wydarzeniu wzięło udział 150 firm oraz ponad 6000 profesjonalnych zwiedzających.

Targi koncentrują się wokół technologii, procesów oraz najlepszych praktyk w branży. Wśród głównych kategorii produktów przedstawianych na targach znajdują się beton i budownictwo, sprzęt budowlany, chemia budowlana, podłogi do zastosowań komercyjnych i przemysłowych, automatyka, oprogramowanie oraz narzędzia budowlane.

Mining and Metals Central Asia (Mining World Central Asia) & Kazcomak

20 – 22.10.2022

Ałmaty, Kazachstan

Mining and Metals Central Asia (poprzednia nazwa MiningWorld Central Asia) – to najstarsza wiodąca impreza targowa branży górniczej w Azji Środkowej. W roku 2019 odbyła się już jej 25. jubileuszowa edycja. Polscy producenci tradycyjnie cieszą się dużym zainteresowaniem na tych targach, szczególnie biorąc pod uwagę ciągle rozwijający się kontakt pomiędzy Polską a Kazachstanem. Towarzyszącymi imprezami są targi maszyn budowlanych Kazcomak oraz targi obróbki metali Metaltech. Targi Kazcomak to jedyne targi maszyn budowalnych w Kazachstanie.

Expo Mongolia

10.2022

Ułan Bator, Mongolia

Mongolia przekształciła się w dynamiczną demokrację z kwitnącą gospodarką. To kraj który nadal znajduje się w ważnym procesie transformacji, napędzanym eksploatacją ogromnych zasobów mineralnych. Zlokalizowana w sercu Azji jako łącznik pomiędzy takimi ważnymi krajami jak Rosja i Chiny, Mongolia jest idealną areną dla międzynarodowych graczy. Targi Expo Mongolia to targi wielobranżowe ze szczególnie wyróżnionymi branżami górnictwa, energetyki, infrastruktury oraz rolnictwa. Mongolia to kraj z ogromnym zasobem surowców naturalnych – warto z tego skorzystać i zadziałać na tym rynku!

INTERMAT/ World of Concrete Europe

04.2024

Paryż, Francja

Targi Intermat odbywają się raz na 3 lata i gromadzą największych graczy rynku maszyn i urządzeń budowlanych z całego świata. Podczas targów odwiedza je ponad 180 000 profesjonalnych zwiedzających. Wystawianie się na targach INTERMAT – to niezwykła możliwość zaistnienia nie tylko na rynku francuskim, ale również na rynkach Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Południowej. Częścią targów są również World of Concrete Europe – targi branży prefabrykantów betonowych.