intermat i woc eur

INTERMAT/ World of Concrete Europe

19 – 24.04.2021

Paryż, Francja

Targi Intermat odbywają się raz na 3 lata i gromadzą największych graczy rynku maszyn i urządzeń budowlanych z całego świata. Podczas targów odwiedza je ponad 180 000 profesjonalnych zwiedzających. Wystawianie się na targach INTERMAT – to niezwykła możliwość zaistnienia nie tylko na rynku francuskim, ale również na rynkach Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Południowej. Częścią targów są również World of Concrete Europe – targi branży prefabrykantów betonowych.

World of concrete - strona

World of Concrete

08 – 10.06.2021

Las Vegas, USA

Targi World of Concrete w Las Vegas to największe w Stanach Zjednoczonych i jedno z największych na świecie coroczne spotkanie producentów maszyn i dystrybutorów urządzeń, narzędzi, produktów i usług dla branży budowlanej oraz betonowej. Ponad 1500 firm z całego świata co roku przedstawia swoje produkty na powierzchni
760 000m2 przyciągając ponad 60 000 profesjonalnych zwiedzających, prezentują najnowsze tendencje i technologii w branży.

big5 heavy i middle east concrete

THE BIG 5 HEAVY / Middle East Concrete

12 – 15.09.2021

Dubaj, ZEA

Targi maszyn i urządzeń budowlanych The Big 5 Heavy przez kilka lat z sukcesem odbywały się samodzielnie pod nazwą Middle East Concrete. Od 2018 roku dołączyły się one do targów The Big5 Dubaj, tworząc tym samym najbardziej prestiżowe wydarzenie branży budowlanej na Bliskim Wschodzie. Cały cykl zakupowy: od pomysłów i koncepcji do realizacji i wykończenia – jest objęty przez produkty prezentowane na tych targach, przyciągając ponad 65 000 profesjonalistów. Na części Heavy są przedstawione takie produkty jak: maszyny i urządzenia dla budownictwa; urządzenia do oznakowania dróg; urządzenia dla górnictwa, wydobycie i przetwórstwo surowców; urządzenia i oprogramowanie geotechniczne; technologie bezwykopowe; odzież budowlana i BHP; pojazdy użytkowe; dźwigi i urządzenia do podnoszenia oraz przemieszczania; oprogramowanie do zarządzania budową; drony i robotyka.

logo-Kazcomak

KazComak

15 – 17.09.2021

Ałmaty, Kazachstan

Targi Kazcomak to jedyne targi maszyn budowalnych w Kazachstanie, które odbywają się już ponad 25 lat. Połączone z targami Mining and Metals World Central Asia (poprzednia nazwa – Mining World CA) przyciągają największą ilość profesjionalnych zwiedzających z branży górniczej. W ubiegłym roku na targach obecne było też stoisko Marki Polskiej Godpodarki.

Mining - strona

Mining and Metals Central Asia (Mining World Central Asia)

15 – 17.09.2021

Ałmaty, Kazachstan

Mining and Metals Central Asia (poprzednia nazwa MiningWorld Central Asia) – to najstarsza wiodąca impreza targowa branży górniczej w Azji Środkowej. W roku 2019 odbyła się już jej 25. jubileuszowa edycja. Polscy producenci tradycyjnie cieszą się dużym zainteresowaniem na tych targach, szczególnie biorąc pod uwagę ciągle rozwijający się kontakt pomiędzy Polską a Kazachstanem. Towarzyszącymi imprezami są targi maszyn budowlanych Kazcomak oraz targi obróbki metali Metaltech.