World of concrete

World Of Concrete

04-07.02.2019

Las Vegas, Stany Zjednoczone

Targi World of Concrete to największe targi maszyn budowlanych w Stanach Zjednoczonych. Na 70 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej swoje produkty prezentuje ponad 1500 wystawców. Zwiedzający mogą zapoznać się z nowinkami rynku maszyn i urządzeń dedykowanych dla branży budowlanej, wydobywczej, górnictwa i przetwórstwa, czy materiałów budowlanych. Odbywające się na początku roku targi prezentują zwiedzającym innowacyjne produkty, a prezentowane na szkoleniach rozwiązania pozwalają zaplanować kolejne projekty tak, by były wykonane szybciej i korzystniej niż kiedykolwiek wcześniej.

MiningWorld Russia

MiningWorld Russia

21-23.04.2020

Moskwa, Rosja

Targi MiningWorld Russia są doskonałą platformą biznesową, umożliwiającą bezpośredni kontakt producentów i dostawców ze specjalistami rosyjskich firm przemysłu górniczego. Wystawcy prezentują na swoich stoiskach maszyny i urządzenia do wydobywania, przetwarzania i transportu surowców. Co roku targi odwiedza ponad 4,5 tysiąca profesjonalistów: tutaj spotkasz się z menadżerami wyższego szczebla i osobami decyzyjnymi z 8 najważniejszych okręgów federalnych (Centralny, Północno-zachodni, Wschodni, Południowy, Uralski, Wołżański Północnokaukaski, Wschodni Okręg Federalny).

AMM

Astana Mining and Metallurgy

12–13.06.2019

Astana, Kazachstan

The Astana Mining and Metallurgy Exhibition to targi, które odbywają się przy Kongresie Górniczym stając się doskonałą platformę do prezentacji firm i produktów, nawiązania kontaktów biznesowych oraz połączenia biznesu z nauką. W roku 2018 na podstawie konferencji AMM odbył się Ogólnoświatowy Kongres Górniczy (WMC).

manufacturingo indaba

Manufacturing Indaba

25-26.06.2019

Johannesburg, RPA

Manufacturing Indaba jest wiodącym wydarzeniem branży przetwórstwa w Afryce Subsaharyjskiej. W ciągu dwóch dni profesjonaliści branży spotykają się na stoiskach, a podczas odbywającej się równolegle konferencji, dyskutują o najnowszych trendach w dziedzinie przetwórstwa.

Targi i konferencja skupiają ekspertów z sektora energetycznego, chemicznego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego oraz rolniczego. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem zwiedzających, którzy z roku na rok coraz liczniej przybywają na teren Sandton Conention Centre, żeby posłuchać co słychać w branży.

logo-Kazcomak

KazComak/ Central Asian Heavy Construction and Machinery Exhibition

18-20.09.2019

Ałmaty, Kazachstan

Targi Kazcomak to jedyne targi maszyn budowalnych w Kazachstanie, które odbywają się już od 25 lat. Połączone z targami Mining World Central Asia (nowa nazwa od 2019 roku – Mining and Metals) przyciągają największą ilość profesjionalnych zwiedzających z branży górniczej. Od dwóch lat na targach obecne jest też stoisko Marki Polskiej Godpodarki.

MWCA_Mining Metals

Mining and Metals Central Asia (Mining World Central Asia)

18-20.09.2019

Ałmaty, Kazachstan

MiningWorld Central Asia (nowa nazwa Mining and Metals Central Asia) – to najstarsza wiodąca impreza targowa branży górniczej w Azji Środkowej. W roku 2019 odbędzie się już jej 25. jubileuszowa edycja. Polscy producenci tradycyjnie cieszą się dużym zainteresowaniem na tych targach, szczególnie biorąc pod uwagę ciągle rozwijający się kontakt pomiędzy Polską a Kazachstanem. Towarzyszącymi imprezami są targi maszyn budowlanych Kazcomak oraz targi obróbki metali Metaltech.

Intermat+worldofconcrete

Intermat

19-24.04.2021

Paryż, Francja

Targi Intermat odbywają się raz na 3 lata i gromadzą największych graczy rynku maszyn i urządzeń budowlanych z całego świata. Podczas targów odwiedza je ponad 180 000 profesjonalnych zwiedzających. Wystawianie się na targach INTERMAT – to niezwykła możliwość zaistnienia nie tylko na rynku francuskim, ale również na rynkach Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Południowej. W ramach targów Intermat odbywają się targi World of Concrete Europe.