World of concrete - strona

World of Concrete

18 – 20.01.2022

Las Vegas, USA

Targi World of Concrete w Las Vegas to największe w Stanach Zjednoczonych i jedno z największych na świecie coroczne spotkanie producentów maszyn i dystrybutorów urządzeń, narzędzi, produktów i usług dla branży budowlanej oraz betonowej. Ponad 1500 firm z całego świata co roku przedstawia swoje produkty na powierzchni
760 000m2 przyciągając ponad 60 000 profesjonalnych zwiedzających, prezentują najnowsze tendencje i technologii w branży.

big5 heavy i middle east concrete

THE BIG 5 HEAVY / Middle East Concrete

18 – 21.09.2022

Dubaj, ZEA

Targi maszyn i urządzeń budowlanych The Big 5 Heavy przez kilka lat z sukcesem odbywały się samodzielnie pod nazwą Middle East Concrete. Od 2018 roku dołączyły się one do targów The Big5 Dubaj, tworząc tym samym najbardziej prestiżowe wydarzenie branży budowlanej na Bliskim Wschodzie. Cały cykl zakupowy: od pomysłów i koncepcji do realizacji i wykończenia – jest objęty przez produkty prezentowane na tych targach, przyciągając ponad 65 000 profesjonalistów. Na części Heavy są przedstawione takie produkty jak: maszyny i urządzenia dla budownictwa; urządzenia do oznakowania dróg; urządzenia dla górnictwa, wydobycie i przetwórstwo surowców; urządzenia i oprogramowanie geotechniczne; technologie bezwykopowe; odzież budowlana i BHP; pojazdy użytkowe; dźwigi i urządzenia do podnoszenia oraz przemieszczania; oprogramowanie do zarządzania budową; drony i robotyka.

World of concrete India

World of Concrete India

19 – 21.10.2022

Mumbaj, Indie

World of Concrete India, wcześniej znane jako Concrete Show India (CSI) – to targi, które z sukcesem odbywają się w Bombaju od 2012 roku. Wystawcy i zwiedzający w Indiach uznali je za najbardziej znaczące targi w sektorze budownictwa i infrastruktury. W 2019 roku w wydarzeniu wzięło udział 150 firm oraz ponad 6000 profesjonalnych zwiedzających.

Targi koncentrują się wokół technologii, procesów oraz najlepszych praktyk w branży. Wśród głównych kategorii produktów przedstawianych na targach znajdują się beton i budownictwo, sprzęt budowlany, chemia budowlana, podłogi do zastosowań komercyjnych i przemysłowych, automatyka, oprogramowanie oraz narzędzia budowlane.

kazcomak+mining

Mining and Metals Central Asia (Mining World Central Asia) & Kazcomak

20 – 22.10.2022

Ałmaty, Kazachstan

Mining and Metals Central Asia (poprzednia nazwa MiningWorld Central Asia) – to najstarsza wiodąca impreza targowa branży górniczej w Azji Środkowej. W roku 2019 odbyła się już jej 25. jubileuszowa edycja. Polscy producenci tradycyjnie cieszą się dużym zainteresowaniem na tych targach, szczególnie biorąc pod uwagę ciągle rozwijający się kontakt pomiędzy Polską a Kazachstanem. Towarzyszącymi imprezami są targi maszyn budowlanych Kazcomak oraz targi obróbki metali Metaltech. Targi Kazcomak to jedyne targi maszyn budowalnych w Kazachstanie.

Expo Mongolia

Expo Mongolia

10.2022

Ułan Bator, Mongolia

Mongolia przekształciła się w dynamiczną demokrację z kwitnącą gospodarką. To kraj który nadal znajduje się w ważnym procesie transformacji, napędzanym eksploatacją ogromnych zasobów mineralnych. Zlokalizowana w sercu Azji jako łącznik pomiędzy takimi ważnymi krajami jak Rosja i Chiny, Mongolia jest idealną areną dla międzynarodowych graczy. Targi Expo Mongolia to targi wielobranżowe ze szczególnie wyróżnionymi branżami górnictwa, energetyki, infrastruktury oraz rolnictwa. Mongolia to kraj z ogromnym zasobem surowców naturalnych – warto z tego skorzystać i zadziałać na tym rynku!

intermat i woc eur

INTERMAT/ World of Concrete Europe

04.2024

Paryż, Francja

Targi Intermat odbywają się raz na 3 lata i gromadzą największych graczy rynku maszyn i urządzeń budowlanych z całego świata. Podczas targów odwiedza je ponad 180 000 profesjonalnych zwiedzających. Wystawianie się na targach INTERMAT – to niezwykła możliwość zaistnienia nie tylko na rynku francuskim, ale również na rynkach Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Południowej. Częścią targów są również World of Concrete Europe – targi branży prefabrykantów betonowych.