logo-Kazcomak

KazComak/ Central Asian Heavy Construction and Machinery Exhibition

16 – 18.09.2020

Ałmaty, Kazachstan

Targi Kazcomak to jedyne targi maszyn budowalnych w Kazachstanie, które odbywają się już od 25 lat. Połączone z targami Mining World Central Asia (nowa nazwa od 2019 roku – Mining and Metals) przyciągają największą ilość profesjionalnych zwiedzających z branży górniczej. Od dwóch lat na targach obecne jest też stoisko Marki Polskiej Godpodarki.

MWCA_Mining Metals

Mining and Metals Central Asia (Mining World Central Asia)

16 – 18.09.2020

Ałmaty, Kazachstan

MiningWorld Central Asia (nowa nazwa Mining and Metals Central Asia) – to najstarsza wiodąca impreza targowa branży górniczej w Azji Środkowej. W roku 2019 odbędzie się już jej 25. jubileuszowa edycja. Polscy producenci tradycyjnie cieszą się dużym zainteresowaniem na tych targach, szczególnie biorąc pod uwagę ciągle rozwijający się kontakt pomiędzy Polską a Kazachstanem. Towarzyszącymi imprezami są targi maszyn budowlanych Kazcomak oraz targi obróbki metali Metaltech.

Intermat

Intermat/ The international exhibition for construction and infrastructure

19-24.04.2021

Paryż, Francja

Targi Intermat odbywają się raz na 3 lata i gromadzą największych graczy rynku maszyn i urządzeń budowlanych z całego świata. Podczas targów odwiedza je ponad 180 000 profesjonalnych zwiedzających. Wystawianie się na targach INTERMAT – to niezwykła możliwość zaistnienia nie tylko na rynku francuskim, ale również na rynkach Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Południowej.