Medical Devices ASEAN

Medical Devices ASEAN/ Międzynarodowe Targi i Kongres Sprzętu Medycznego, Technologii, Usług i Opieki Zdrowotnej

11 – 13.07.2018

Bangkok, Tajlandia

Medical Devices ASEAN to najbardziej zaawansowana technologicznie impreza branży medycznej w Azji Południowo-Wschodniej. Wydarzenie jest kluczowym miejscem spotkań azjatyckich profesjonalistów z branży, którzy z zainteresowaniem przyjmują na swój rynek europejskie produkty i rozwiązania medyczne. Targi wspiera Ministerstwo Publicznej Służby Zdrowia i Ministerstwo Przemysłu Tajlandii oraz wiele Związków i Stowarzyszeń o strukturze medycznej.

Medicall India

Medicall India/ Najważniejsze Targi Sprzętu Medycznego w Indiach

21 – 23.09.2018

New Delhi, Indie

Targi Medicall India odbyły się pierwszy raz w New Delhi w 1997 roku. Od tego czasu sukcesywnie pracują na opinię najlepszych targów branżowych w kraju. Ogromny rynek indyjski jest określany przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu jako perspektywiczny dla polskich przedsiębiorców. Już teraz kraj ten jest jednym z najważniejszych partnerów Polski w Azji Południowej. Warto więc zainteresować się targami Medicall India, które są na liście targów dofinansowywanych z projektu „Go India”.

BIHE

BIHE/ Międzynarodowe Targi Opieki Zdrowotnej w Azerbejdżanie

1 – 3.11.2018

Baku, Azerbejdżan

BIHE (Baku International Healthcare Exhibition) – Azerbejdżan mieści się w samym sercu Kaukazu i aktualnie jest w aktywnej fazie rozwoju gospodarczego. Poszukiwania partnerów biznesowych są szczególnie intensywne w sektorze sprzętu medycznego, a szczególnym zainteresowaniem cieszą się europejskie produkty. Targi BIHE umożliwiają zagranicznym wystawcom prezentację swoich usług od 1995 roku, przy stałym wsparciu Ministerstwa Zdrowia Azerbejdżanu.

iran health

Iran Health/ Międzynarodowe Targi Sprzętu Medycznego, Dentystycznego, Laboratoryjnego, Produktów Farmaceutycznych i Usług Zdrowotnych

06.2018

Teheran, Iran

Iran Health to jedyne w swoim rodzaju targi umożliwiające dostęp do irańskiego rynku sprzętu medycznego, produktów farmaceutycznych i usług zdrowotnych. Iran jest gotowy na polskie inwestycje i zainteresowany zakupem naszych technologii. Współpraca z Iranem dynamicznie się rozwija, w ostatnich latach powstaje też wiele inicjatyw rządowych, które ją napędzają. Natomiast sam rynek sprzętu medycznego jest tym, który Irańczyków najbardziej interesuje, jako że chcą wprowadzać u siebie najwyższej klasy rozwiązania w kwestii zdrowotnej.

KIHE

KIHE/ Międzynarodowe Targi Opieki Zdrowotnej w Kazachstanie

15 – 17.05.2019

Ałmaty, Kazachstan

KIHE (Kazakhstan International Healthcare Exhibition) – największe i najczęściej odwiedzane targi branży medycznej w Kazachstanie. Co roku przyciągają setki odwiedzających nie tylko z Kazachstanu, ale i z krajów sąsiadujących. Doskonała platforma do prezentacji swoich produktów i zapoczątkowania wprowadzenia ich na rynek azjatycki. Impreza od 1993 roku odbywa się w Ałmatach i posiada oficjalne wsparcie Ministerstwa Zdrowia Kazachstanu.