iran health

Iran Health/ Międzynarodowe Targi Sprzętu Medycznego, Dentystycznego, Laboratoryjnego, Produktów Farmaceutycznych i Usług Zdrowotnych

28 – 31.05.2020

Teheran, Iran

Iran Health to jedyne w swoim rodzaju targi umożliwiające dostęp do irańskiego rynku sprzętu medycznego, produktów farmaceutycznych i usług zdrowotnych. Iran jest gotowy na polskie inwestycje i zainteresowany zakupem naszych technologii. Współpraca z Iranem dynamicznie się rozwija, w ostatnich latach powstaje też wiele inicjatyw rządowych, które ją napędzają. Natomiast sam rynek sprzętu medycznego jest tym, który Irańczyków najbardziej interesuje, jako że chcą wprowadzać u siebie najwyższej klasy rozwiązania w kwestii zdrowotnej.

KIHE

KIHE/ Międzynarodowe Targi Opieki Zdrowotnej w Kazachstanie

18 – 20.08.2020

Ałmaty, Kazachstan

KIHE (Kazakhstan International Healthcare Exhibition) – największe i najczęściej odwiedzane targi branży medycznej w Kazachstanie. Co roku przyciągają setki odwiedzających nie tylko z Kazachstanu, ale i z krajów sąsiadujących. Doskonała platforma do prezentacji swoich produktów i zapoczątkowania wprowadzenia ich na rynek azjatycki. Impreza od 1993 roku odbywa się w Ałmatach i posiada oficjalne wsparcie Ministerstwa Zdrowia Kazachstanu.