Spring Fair 2022

Spring Fair

06 – 10.02.2022

Birmingham, Wielka Brytania

Spring Fair to międzynarodowe targi branży dekoracji wnętrz, które już od ponad 70 lat skupiają specjalistów z branży z całego kraju i z zagranicy. Targi obejmują 15 starannie wyselekcjonowanych sektorów, w tym produkty dekoracyjne, świąteczne, biżuteria oraz moda. Wydarzenie jest doskonałą platformą dla wystawców do zaprezentowania produktów profesjonalnym zwiedzającym z branży oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych w Wielkiej Brytanii.

Autumn Fair 2021

Autumn Fair

05 – 08.09.2021

Birmingham, Wielka Brytania

Autumn Fair to jesienna edycja targów branży dekoracji wnętrz w Wielkiej Brytanii. Na targach prezentowane są m.in. artykuły dekoracyjne, upominki, biżuteria i zegarki oraz moda. Targi stanowią idealną platformę do zaprezentowania swoich produktów i usług tysiącom brytyjskim oraz międzynarodowym profesjonalnym zwiedzającym.

Scoop X Pure

Scoop X Pure

07 – 09.09.2021

Londyn, Wielka Brytania

Scoop X Pure to specjalna edycja łącząca targi Scoop i Pure London, zaplanowana jako jednorazowe wydarzenie. Targi odbędą się w The Old Truman Brewery dla starannie wyselekcjonowanych wystawców. Wydarzenie będzie skupiać zarówno wschodzących, jak i uznanych brytyjskich oraz międzynarodowych projektantów. Na targach zaprezentowane będą również wybrane produkty domowe i lifestyle’owe.

Pure Origin

Pure Origin

07 – 09.09.2021

Londyn, Wielka Brytania

Targi Pure Origin odbywają się równolegle z targami Pure London. Pure Origin to jedyne takie wydarzenie w Wielkiej Brytanii, które skupia wszystkie aspekty pozyskiwania mody oraz jej produkcji. Celem jest łączenie na jednej platformie modowej producentów, nabywców i światowe marki.

Pure London

Pure London

13 – 15.02.2022

Londyn, Wielka Brytania

Pure London to wiodące targi mody w Wielkiej Brytanii, w których co roku uczestniczy tysiące wystawców. Targi odbywają się dwa razy w roku, w lutym oraz w lipcu. Podczas targów prezentowane są najnowsze trendy nadchodzącego sezonu. Każdego roku targi odwiedza ponad 17 000 profesjonalnych zwiedzających. Pure London to coś więcej niż tylko targi, to centrum biznesu branży modowej.