Spring Fair 2022

Spring Fair

06 – 10.02.2022

Birmingham, Wielka Brytania

Spring Fair to międzynarodowe targi branży dekoracji wnętrz, które już od ponad 70 lat skupiają specjalistów z branży z całego kraju i z zagranicy. Targi obejmują 15 starannie wyselekcjonowanych sektorów, w tym produkty dekoracyjne, świąteczne, biżuteria oraz moda. Wydarzenie jest doskonałą platformą dla wystawców do zaprezentowania produktów profesjonalnym zwiedzającym z branży oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych w Wielkiej Brytanii.

Pure London

Pure London

13 – 15.02.2022

Londyn, Wielka Brytania

Pure London to wiodące targi mody w Wielkiej Brytanii, w których co roku uczestniczy tysiące wystawców. Targi odbywają się dwa razy w roku, w lutym oraz w lipcu. Podczas targów prezentowane są najnowsze trendy nadchodzącego sezonu. Każdego roku targi odwiedza ponad 17 000 profesjonalnych zwiedzających. Pure London to coś więcej niż tylko targi, to centrum biznesu branży modowej.

Pure Origin

Pure Origin

13 – 15.02.2022

Londyn, Wielka Brytania

Targi Pure Origin odbywają się równolegle z targami Pure London. Pure Origin to jedyne takie wydarzenie w Wielkiej Brytanii, które skupia wszystkie aspekty pozyskiwania mody oraz jej produkcji. Celem jest łączenie na jednej platformie modowej producentów, nabywców i światowe marki.

Autumn Fair 2021

Autumn Fair

04 – 07.09.2022

Birmingham, Wielka Brytania

Autumn Fair to jesienna edycja targów branży dekoracji wnętrz w Wielkiej Brytanii. Na targach prezentowane są m.in. artykuły dekoracyjne, upominki, biżuteria i zegarki oraz moda. Targi stanowią idealną platformę do zaprezentowania swoich produktów i usług tysiącom brytyjskim oraz międzynarodowym profesjonalnym zwiedzającym.