Automechanika Astana

Automechanika Astana

05 – 07.04.2022

Nur-Sultan, Kazachstan

Prężnie rozwijająca się w ostatnich latach gospodarka Kazachstanu zachęciła największego organizatora targów motoryzacyjnych, Automechanikę Frankfurt, do wejścia na ten rynek. Organizatorzy Automechanika Astana zapraszają przedstawicieli branży motoryzacyjnej do stolicy Kazachstanu – Astany. Targi przyciągają przedsiębiorców z całego regionu Azji Środkowej. Wystawcy prezentują na nich części samochodowe, wyposażenie dla warsztatów, elektronikę, akcesoria samochodowe, myjnie i nowoczesne rozwiązania branżowe.

Futuroad Astana

Futuroad Expo Astana

05 – 07.04.2022

Nur-Sultan, Kazachstan

Targi Futuroad Expo Astana to wiodące w Kazachstanie targi transportu handlowego i drogowego skierowane do profesjonalnych zwiedzających z regionu Azji Środkowej. Ze względu na wzrost międzynarodowych obrotów handlowych pomiędzy Wschodem i Zachodem intensywnie rozwija się transport na terenie Azji Centralnej, w szczególności w Kazachstanie. Targi Futuroad Expo Astana doskonale odzwierciedlają ten trend, reprezentując takie grupy produktów jak pojazdy użytkowe, pojazdy komercyjne, autobusy, ciężarówki, przyczepy i nadwodzia, transport drogowy oraz systemy nawigacji i zarządzania flotą. Targi odbywają się równolegle z targami Automechanika Astana zapewniając zwiedzającym możliwość zapoznania się zarówno z liderami branży motoryzacyjnej jak i transportowej i prezentacji innowacyjnych produktów w jednym miejscu.

cwieme berlin

CWIEME Berlin

10 – 12.05.2022

Berlin, Niemcy

Od 25 lat targi CWIEME znajdują się w czołówce światowego rynku silników elektrycznych, generatorów, transformatorów i pojazdów elektrycznych. To wydarzenie stanowi największą platformę do prezentacji najnowszych produktów i rozwiązań technologii silników elektrycznych, transformatorów i generatorów w trzech regionach – EMEA, Azji i obu Amerykach.

Główne sektory targów: Komponenty i akcesoria do transformatorów; Półprodukty i materiały pośrednie; Inne maszyny i systemy produkcyjne; Podzespoły elektrycznego układu napędowego; Komponenty elektroniczne i elektryczne; Materiały izolacyjne i ekranujące; Systemy i materiały zwijające; Testy jakości i pomiary; Kleje, żywice i powłoki; Komponenty elektromechaniczne; Komponenty i akcesoria do silników; IT i oprogramowanie.

Automotive Expo Sofia

Automotive Sofia

06.2022

Sofia, Bułgaria

Sektor motoryzacyjny jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów bułgarskiej gospodarki, który znajduje się w centrum uwagi rządu i otrzymał od niego ogromne wsparcie. Z tego powodu w 2018 roku powstały AUTOMOTIVE EXPO SOFIA – targi, które skupiają się na szybko rozwijającym się przemyśle motoryzacyjnym oraz obsłudze posprzedażowej w Bułgarii i Europie Południowo-Wschodniej. Jest to wydarzenie, poświęcone nowym technologiom w przemyśle motoryzacyjnym, komponentom, częściom i akcesoriom do wszelkiego rodzaju pojazdów silnikowych, wyposażenia warsztatów i usług. Targi są wspierane przez Automechanikę – wiodącą markę targową dla branży usług motoryzacyjnych na świecie.

MIMS Automechanika

22 – 25.08.2022

Moskwa, Rosja

Targi organizowane wspólnie przez Messe Frankfurt i ITE Group są największym wydarzeniem targowym branży motoryzacyjnej w Rosji. Przedstawiąją one szeroką gamę produktów wiodących rosyjskich i międzynarodowych producentów. Ekspozycja obejmuje następujące grupy produktów: motoryzacja i części zamienne, myjnie samochodowe, warsztaty i wyposażenie stacji paliw, produkty i usługi IT, akcesoria i tuning. Targi wyróżnia bardzo wysoki poziom organizacji i miła atmosfera.

BusWorld Russia

BusWorld

10.2022

Moskwa, Rosja

Busworld Russia powered by Autotrans to partnerstwo pomiędzy światową marką Busworld i ITEMF Expo, rosyjską spółką wiodących organizatorów targów Messe Frankfurt i ITE.
Ostatnia edycja Busworld w Moskwie w 2018 roku potwierdziła sukces pierwszej edycji, która odbyła się w 2016 roku. Ponad 5 000 przedstawicieli branży z całej Rosji i zagranicy odwiedzili targi w 2018 roku w celu zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w świecie autobusów i autokarów.