TIAF

TIAF supported by Automechanika (Tatarstan International Automotive Forum and Exhibition)

04.2021

Kazań, Rosja

Targi TIAF, organizowane pod patronatem Automechaniki, odbywają się w Kazaniu, w Nadwołżańskim Okręgu Federalnym. Swoją siedzibę w tym regionie mają nawięksi rosyjscy producenci samochodów ciężarowych i osobowych, w tym KAMAZ, czy AwtoWAZ.

AutoMechanics - Ryga - na www

Auto Mechanics

17 – 19.04.2020

Ryga, Łotwa

Auto Mechanics odbywa się w ramach Auto 2019. Jest to jedyne specjalistyczne wydarzenie branży motoryzacyjnej na terenie krajów bałtyckich. Na targach swoje produkty prezentują producenci i dystrybutorzy narzędzi i urządzeń warsztatowych, części samochodowych do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych, akcesoriów, chemii samochodowej, paliw, olejów i smarów, opon, systemów bezpieczeństwa w przemyśle motoryzacyjnym oraz wyposażenia myjni samochodowych. Targom towarzyszą liczne warsztaty oraz ciekawy program biznesowy, a liczba odwiedzajacych co roku przekracza 38 tysięcy.

Automechanika Astana

Automechanika Astana

02 – 04.07.2020

Astana, Kazachstan

Prężnie rozwijająca się w ostatnich latach gospodarka Kazachstanu zachęciła największego organizatora targów motoryzacyjnych, Automechanikę Frankfurt, do wejścia na ten rynek. Organizatorzy Automechanika Astana zapraszają przedstawicieli branży motoryzacyjnej do stolicy Kazachstanu – Astany. Targi przyciągają przedsiębiorców z całego regionu Azji Środkowej. Wystawcy prezentują na nich części samochodowe, wyposażenie dla warsztatów, elektronikę, akcesoria samochodowe, myjnie i nowoczesne rozwiązania branżowe.

Futuroad Astana

Futuroad Expo Astana

02 – 04.07.2020

Astana, Kazachstan

Targi Futuroad Expo Astana to wiodące w Kazachstanie targi transportu handlowego i drogowego skierowane do profesjonalnych zwiedzających z regionu Azji Środkowej. Ze względu na wzrost międzynarodowych obrotów handlowych pomiędzy Wschodem i Zachodem intensywnie rozwija się transport na terenie Azji Centralnej, w szczególności w Kazachstanie. Targi Futuroad Expo Astana doskonale odzwierciedlają ten trend, reprezentując takie grupy produktów jak pojazdy użytkowe, pojazdy komercyjne, autobusy, ciężarówki, przyczepy i nadwodzia, transport drogowy oraz systemy nawigacji i zarządzania flotą. Targi odbywają się równolegle z targami Automechanika Astana zapewniając zwiedzającym możliwość zapoznania się zarówno z liderami branży motoryzacyjnej jak i transportowej i prezentacji innowacyjnych produktów w jednym miejscu.

MIMS Automechanika

24 – 27.08.2020

Moskwa, Rosja

Targi organizowane wspólnie przez Messe Frankfurt i ITE Group są największym wydarzeniem targowym branży motoryzacyjnej w Rosji. Przedstawiąją one szeroką gamę produktów wiodących rosyjskich i międzynarodowych producentów. Ekspozycja obejmuje następujące grupy produktów: motoryzacja i części zamienne, myjnie samochodowe, warsztaty i wyposażenie stacji paliw, produkty i usługi IT, akcesoria i tuning. Targi wyróżnia bardzo wysoki poziom organizacji i miła atmosfera.

Automotive Expo Sofia

Automotive Sofia

15 – 18.10.2020

Sofia, Bułgaria

Sektor motoryzacyjny jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów bułgarskiej gospodarki, który znajduje się w centrum uwagi rządu i otrzymał od niego ogromne wsparcie. Z tego powodu w 2018 roku powstały AUTOMOTIVE EXPO SOFIA – targi, które skupiają się na szybko rozwijającym się przemyśle motoryzacyjnym oraz obsłudze posprzedażowej w Bułgarii i Europie Południowo-Wschodniej. Jest to wydarzenie, poświęcone nowym technologiom w przemyśle motoryzacyjnym, komponentom, częściom i akcesoriom do wszelkiego rodzaju pojazdów silnikowych, wyposażenia warsztatów i usług. Targi są wspierane przez Automechanikę – wiodącą markę targową dla branży usług motoryzacyjnych na świecie.

BusWorld Russia

BusWorld

26 – 28.10.2020

Moskwa, Rosja

Busworld Russia powered by Autotrans to partnerstwo pomiędzy światową marką Busworld i ITEMF Expo, rosyjską spółką wiodących organizatorów targów Messe Frankfurt i ITE.
Ostatnia edycja Busworld w Moskwie w 2018 roku potwierdziła sukces pierwszej edycji, która odbyła się w 2016 roku. Ponad 5 000 przedstawicieli branży z całej Rosji i zagranicy odwiedzili targi w 2018 roku w celu zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w świecie autobusów i autokarów.

AutotechService Minsk

AUTOTECHSERVICE. MECHANICS. AUTOCOMPONENTS.

20 – 22.10.2020

Mińsk, Białoruś

Jedyne targi motoryzacyjne na terenie Republiki Białorusi, które skupiają pod swoim dachem właścicieli warsztatów samochodowych na Białorusi i sklepów motoryzacyjnych, hurtownie, oraz producentów tak lokalnych jak i zagranicznych.  Targi zostały podzielone na trzy główne sektory: serwis samochodowy (opony i tarcze, systemy mycia i wyposażenia pojazdów, sprzęt i urządzenia diagnostyczne, autobusy, przyczepy, transport specjalny); mechanika (systemy malarskie, produkty do pielęgnacji samochodów, urządzenia dźwigowe) oraz części samochodowe (części zamienne, oleje i płyny techniczne, akumulatory, elektronika samochodowa). Targi odbywają się co roku w stolicy Białorusi.