etiopia plast print

Ethiopia PlastPrintPack

14 – 16.10.2021

Addis Ababa, Etiopia

Etiopia jest liderem regionalnym i jednym z głównych partnerów Polski w Afryce Wschodniej. Kraj ten bardzo szybko się rozwija, a jednostki przemysłowe wykazują aktywne zainteresowanie technologiami z krajów rozwiniętych, naszymi maszynami oraz sprzętem.

saudipack

Saudi Food Pack/ Międzynarodowe Targi Obróbki Pakowania Żywności

18 – 21.10.2021

Rijad, Arabia Saudyjska

Saudi Food Pack – targi opakowań, maszyn i sprzętu do pakowania towarzyszące imprezom Saudi Agriculture & Saudi Agrofood. Dzięki obecności przedsiębiorców z branży spożywczej, Saudi Food Pack dostosowują się do wyselekcjonowanego odbiorcy prezentowanych towarów. Ponadto nie ma lepszej zachęty do wykorzystania produktu bądź technologii w Arabii Saudyjskiej, niż europejska jakość, która jest dla miejscowych synonimem najwyższego poziomu produktu.

nigeria plastprintpack

Nigeria PlastPrintPack

25 – 27.10.2021

Lagos, Nigeria

Etiopia jest liderem regionalnym i jednym z głównych partnerów Polski w Afryce Wschodniej. Kraj ten bardzo szybko się rozwija, a jednostki przemysłowe wykazują aktywne zainteresowanie technologiami z krajów rozwiniętych, naszymi maszynami oraz sprzętem.

qazpack

QazPack / Kazachskie Targi Opakowań, Tarowania, Etykietowania i Druku

03 – 05.11.2021

Ałmaty, Kazachstan

KazUpack – impreza towarzysząca targom World Food Kazakhstan, dzięki czemu gwarantuje obecność znacznej liczby zwiedzających z sektora spożywczego, zainteresowanych opakowaniami dla swoich produktów, bądź nowoczesnymi technikami maszyn opakowaniowych. Branża opakowań jest określana jako perspektywiczna dla polskich inwestorów w Kazachstanie. Nie bez powodu Kazachstan został uznany za główny rynek polskiego eksportu w Azji Centralnej.

Rosupack - nowe logo

RosUpack/ Międzynarodowe Targi dla Przemysłu Opakowaniowego

07 – 10.06.2022

Moskwa, Rosja

RosUpack – największe targi opakowań oraz maszyn i sprzętu do pakowania w Rosji i Europie Wschodniej. Impreza gromadzi wszystkich specjalistów tej branży z Rosji i najważniejszych graczy zza granicy. Aż 75% odwiedzających ją zaopatrzeniowców określa RosUpack jako najważniejsze i jedyne wydarzenie branży opakowaniowej, jakie odwiedzają. Targom towarzyszy również wystawa PrinTech, która odpowiada potrzebom branży drukarskiej.

west africa plastprintpack

West Africa PlastPrintPack

01 – 03.12.2022

Accra, Ghana

21 – 23.11.2023

Abidżan,Wybrzeże Kości Słoniowej

 

Afryka przyciąga coraz więcej inwestorów z Polski. Warto wiedzieć, że według raportów firm konsultingowych, stopa zwrotu jest tu najwyższa wśród krajów rozwijających się. Przemierzając Afrykę Zachodnią niemal na każdym kroku można znaleźć nisze, w których polskie firmy znajdą miejsce dla siebie. Natomiast targi West Africa obejmują szeroką gamę sektorów przemysłowo-żywnościowych, dzięki czemu są topowym wydarzeniem biznesowym w tej części świata.