Intermat

Intermat/ The international exhibition for construction and infrastructure

19 – 24.04.2021

Paryż, Francja

Targi Intermat odbywają się raz na 3 lata i gromadzą największych graczy rynku maszyn i urządzeń budowlanych z całego świata. Podczas targów odwiedza je ponad 180 000 profesjonalnych zwiedzających. Wystawianie się na targach INTERMAT – to niezwykła możliwość zaistnienia nie tylko na rynku francuskim, ale również na rynkach Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Południowej.

Caspian Oil&Gas Azerbaijan

Caspian Oil and Gas

01 – 03.06.2021

Baku, Azerbejdżan

Międzynarodowe targi i konferencja Caspian Oil and Gas to najważniejsze wydarzenie branży ropu i gazu w regionie Morza Kaspijskiego. Targi odbywają się jednocześnie z pokrewnymi targami Caspian Power, co przyciąga jeszcze więcej wiodących expertów z całego regionu. Targi Caspian Oil and Gas są strategicznie ważnym wydarzeniem targowym w kraju, a więc co roku z oficjalną delegacją odwiedza je prezydent Azerbejdżanu Pan Ilham Aliyev.

caspian Power

Caspian Power

01 – 03.06.2021

Baku, Azerbejdżan

Targi Caspian Power to jedyna w regionie Morza Kaspijskiego impreza targowa specjalizująca się w efektywności energetycznej i energii odnawialnej. Tradycyjnie targi odbywają się jednocześnie z największym wydarzeniem w sektorze naftowo-gazowym – Caspian Oil and Gas, które zawsze odwiedza prezydent Azerbejdżanu. Targi Caspian Power to wyjątkowa okazja zaprezentowania swoich produktów czołowym specjalistom z branży elektroenergetycznej oraz pozyskania nowych kontaktów i omówienia szczegółów przyszłych wspólnych projektów.

Irantelecom_innovations

Iran Telecom Innovations

14 – 17.09.2020

Teheran, Iran

Iran – to najbardziej dynamiczny kraj pod względem rozwoju ITC zgodnie z Międzynarodowym Związkiem Telekomunikacyjny (ITU). Według irańskiego ministra ICT, irański rząd planuje inwestycje w wysokości 18,5 bld USD w sektorze ICT w okresie szóstego pięcioletniego planu rozwoju, który rozpoczął się w marcu 2017 roku. Iran Telecom Innovations to doskonała platforma do zapoznania się z całym zakresem usług na rynku telekomunikacji, prezentowania własnej marki 40 tys. profesjonalnych zwiedzających oraz nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami.

MWCA_Mining Metals

Mining and Metals Central Asia (Mining World Central Asia)

16 – 18.09.2020

Ałmaty, Kazachstan

MiningWorld Central Asia (nowa nazwa Mining and Metals Central Asia) – to najstarsza wiodąca impreza targowa branży górniczej w Azji Środkowej. W roku 2019 odbyła się już jej 25. jubileuszowa edycja. Polscy producenci tradycyjnie cieszą się dużym zainteresowaniem na tych targach, szczególnie biorąc pod uwagę ciągle rozwijający się kontakt pomiędzy Polską a Kazachstanem. Towarzyszącymi imprezami są targi maszyn budowlanych Kazcomak oraz targi obróbki metali Metaltech.

Kioge - najnowsze logo

KIOGE

30.09 – 02.10.2020

Ałmaty, Kazachstan

Na targach KIOGE przedstawione są najnowsze osiągnięcia technologiczne, inżynieryjne i programowe dla firm produkujących ropę i gaz od wiodących firm naftowych i gazowych, firm usługowych i dostawców przemysłowych. Ponadto na targach odbywają się spotkania biznesowe, prezentacje i spotkania B2B.
W tym roku zostało podpisane memorandum pomiędzy targami i konferencją KIOGE a Forum „KAZENERGY”. Teraz te dwa wydarzenia będą odbywać się na zmianę co roku przy oficjalnym wsparciu Ministerstwa Energetyki Republiki Kazachstan.

Expo Mongolia

Expo Mongolia

07 – 09.10.2020

Ułan Bator, Mongolia

Mongolia przekształciła się w dynamiczną demokrację z kwitnącą gospodarką. To kraj który nadal znajduje się w ważnym procesie transformacji, napędzanym eksploatacją ogromnych zasobów mineralnych. Zlokalizowana w sercu Azji jako łącznik pomiędzy takimi ważnymi krajami jak Rosja i Chiny, Mongolia jest idealną areną dla międzynarodowych graczy. Targi Expo Mongolia to targi wielobranżowe ze szczególnie wyróżnionymi branżami górnictwa, energetyki, infrastruktury oraz rolnictwa. Mongolia to kraj z ogromnym zasobem surowców naturalnych – warto z tego skorzystać i zadziałać na tym rynku!

powerexpo_almaty

PowerExpo Almaty

21 – 23.10.2020

Ałmaty, Kazachstan

Targi, które rozpoczęły swoją historię w 2001 roku są największym wydarzeniem branży energetycznej w Azji Środkowej. Corocznie targi prezentują pełną gamę najnowocześniejszych urządzeń, technologii i usług dla specjalistów branży energetycznej, stając się tradycyjną platformą spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów i negocjacji handlowych. Najważniejszymi sektorami tej imprezy targowej są elektrotechnika, alternatywne źródła energii, oszczędność energii i efektywność energetyczna oraz oświetlenie i technika oświetleniowa.

Powerexpo_astana

PowerExpo Astana

04 – 06.11.2020

Astana, Kazachstan

Targi PowerExpo Astana to jest jedyne wydarzenie branży energetycznej, które odbywa się w stolicy Kazachstanu. Targi odbywają się w jednym miejscu z kilkoma innymi imprezami przemysłowymi, takimi jak MachExpo (budowa maszyn oraz narzędzia dla przemysłu), NDT (diagnostyka techniczna) i KIOSH (targi bezpieczeństwa pracy). Wspólnie zorganizowane targi przyciągają maksymalną liczbę zwiedzających.