MIOGE

MIOGE

23–26.04.2019

Moskwa, Rosja

Targi MIOGE w Moskwie to świadomy wybór najbardziej efektownych targów w branży „Oil&Gas” w Rosji. Na targach zaprezentowane są najnowsze osiągnięcia wiodących rosyjskich i zagranicznych producentów i dostawców urządzeń i technologii ropy naftowej i gazu. Liczba zwiedzających zazwyczaj przekracza 19 tys. specjalistów z 72 rejonów Rosji, z czego 90% z nich, to osoby, które mają wpływ na zakup sprzętu. W programie targów MIOGE Oil&Gas 2017 między innymi odbywają się konferencje techniczne, spotkania specjalistyczne, programy szkoleniowe oraz seminaria techniczne.

icsg

ICSG Istanbul

25-26.04.2019

Stambuł, Turcja

Targi ICSG Istanbul (International Smart Grids and Cities Congress and Fair) to jedno z naważniejszych międzynarodowych wydarzeń poświęconych funkcjonowaniu i rozwojowi  inteligentnych miast oraz inteligentrych sieci. Targi i kongres są doskonałą platformą spotkań profesjonalistów i wymiany informacje branżowych.

Powerexpo_astana

PowerExpo Astana

22-24.05.2019

Astana, Kazachstan

Targi PowerExpo Astana to jest jedyne wydarzenie branży energetycznej, które odbywa się w stolicy Kazachstanu. Targi odbywają się w jednym miejscu z kilkoma innymi imprezami przemysłowymi, takimi jak MachExpo (budowa maszyn oraz narzędzia dla przemysłu), NDT (diagnostyka techniczna) i KIOSH (targi bezpieczeństwa pracy). Wspólnie zorganizowane targi przyciągają maksymalną liczbę zwiedzających.

Caspian Oil&Gas

Caspian Oil and Gas

31.05 – 01.06.2019

Baku, Azerbejdżan

Międzynarodowe targi i konferencja Caspian Oil and Gas to najważniejsze wydarzenie branży ropu i gazu w regionie Morza Kaspijskiego. Targi odbywają się jednocześnie z pokrewnymi targami Caspian Power, co przyciąga jeszcze więcej wiodących expertów z całego regionu. Targi Caspian Oil and Gas są strategicznie ważnym wydarzeniem targowym w kraju, a więc co roku z oficjalną delegacją odwiedza je prezydent Azerbejdżanu Pan Ilham Aliyev.

caspian Power

Caspian Power

31.05-01.06.2019

Baku, Azerbejdżan

Targi Caspian Power to jedyna w regionie Morza Kaspijskiego impreza targowa specjalizująca się w efektywności energetycznej i energii odnawialnej. Tradycyjnie targi odbywają się jednocześnie z największym wydarzeniem w sektorze naftowo-gazowym – Caspian Oil and Gas, które zawsze odwiedza prezydent Azerbejdżanu. Targi Caspian Power to wyjątkowa okazja zaprezentowania swoich produktów czołowym specjalistom z branży elektroenergetycznej oraz pozyskania nowych kontaktów i omówienia szczegółów przyszłych wspólnych projektów.

AMM

Astana Mining and Metallurgy

12–13.06.2019

Astana, Kazachstan

The Astana Mining and Metallurgy Exhibition to targi, które odbywają się przy Kongresie Górniczym stając się doskonałą platformę do prezentacji firm i produktów, nawiązania kontaktów biznesowych oraz połączenia biznesu z nauką. W roku 2018 na podstawie konferencji AMM odbył się Ogólnoświatowy Kongres Górniczy (WMC).

MWCA_Mining Metals

Mining and Metals Central Asia (Mining World Central Asia)

18–20.09.2019

Ałmaty, Kazachstan

MiningWorld Central Asia (nowa nazwa Mining and Metals Central Asia) – to najstarsza wiodąca impreza targowa branży górniczej w Azji Środkowej. W roku 2019 odbędzie się już jej 25. jubileuszowa edycja. Polscy producenci tradycyjnie cieszą się dużym zainteresowaniem na tych targach, szczególnie biorąc pod uwagę ciągle rozwijający się kontakt pomiędzy Polską a Kazachstanem. Towarzyszącymi imprezami są targi maszyn budowlanych Kazcomak oraz targi obróbki metali Metaltech.

Irantelecom_innovations

Iran Telecom Innovations

30.09-03.10.2019

Teheran, Iran

Iran – to najbardziej dynamiczny kraj pod względem rozwoju ITC zgodnie z Międzynarodowym Związkiem Telekomunikacyjny (ITU). Według irańskiego ministra ICT, irański rząd planuje inwestycje w wysokości 18,5 bld USD w sektorze ICT w okresie szóstego pięcioletniego planu rozwoju, który rozpoczął się w marcu 2017 roku. Iran Telecom Innovations to doskonała platforma do zapoznania się z całym zakresem usług na rynku telekomunikacji, prezentowania własnej marki 40 tys. profesjonalnych zwiedzających oraz nawiązania kontaktów z potencjalnymi klientami.

Expo Mongolia

Expo Mongolia

09-11.10.2019

Ułan Bator, Mongolia

Mongolia przekształciła się w dynamiczną demokrację z kwitnącą gospodarką. To kraj który nadal znajduje się w ważnym procesie transformacji, napędzanym eksploatacją ogromnych zasobów mineralnych. Zlokalizowana w sercu Azji jako łącznik pomiędzy takimi ważnymi krajami jak Rosja i Chiny, Mongolia jest idealną areną dla międzynarodowych graczy. Targi Expo Mongolia to targi wielobranżowe ze szczególnie wyróżnionymi branżami górnictwa, energetyki, infrastruktury oraz rolnictwa. Mongolia to kraj z ogromnym zasobem surowców naturalnych – warto z tego skorzystać i zadziałać na tym rynku!

INGAS2019

INGAS 2019

17-18.10.2019

Stambuł, Turcja

INGAS to najważniejszy i największy branżowy kongres sektora gazu ziemnego w Turcji. Wraz z kongresem odbywają się targi gazownicze. Międzynarodowy Kongres Gazu Ziemnego i Targi (INGAS) odbywają się co 2 lata w Halic Congress Center w Stambule, w Turcji. Targi i Kongres INGAS wspierają i promują najważniejsze branżowe organizacje, instytucje i stpoważyszenia, takie jak Ministerstwo Energetyki i Zasobów Naturalnych Republiki Turcji, Urząd Regulacji Rynku Energii Republiki Turcji, Urząd Miasta Stambuł. Co roku wydarzenie przyciąga ok.5000 profesjonalistów  z ponad 20 krajów świata.

powerexpo_almaty

ExpoPower Almaty

23-25.10.2019

Ałmaty, Kazachstan

Targi, które rozpoczęły swoją historię w 2001 roku są największym wydarzeniem branży energetycznej w Azji Środkowej. Corocznie targi prezentują pełną gamę najnowocześniejszych urządzeń, technologii i usług dla specjalistów branży energetycznej, stając się tradycyjną platformą spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów i negocjacji handlowych. Najważniejszymi sektorami tej imprezy targowej są elektrotechnika, alternatywne źródła energii, oszczędność energii i efektywność energetyczna oraz oświetlenie i technika oświetleniowa.

KIOGE Exhibition

KIOGE

07-09.10.2020

Ałmaty, Kazachstan

Na targach KIOGE przedstawione są najnowsze osiągnięcia technologiczne, inżynieryjne i programowe dla firm produkujących ropę i gaz od wiodących firm naftowych i gazowych, firm usługowych i dostawców przemysłowych. Ponadto na targach odbywają się spotkania biznesowe, prezentacje i spotkania B2B.
W tym roku zostało podpisane memorandum pomiędzy targami i konferencją KIOGE a Forum „KAZENERGY”. Teraz te dwa wydarzenia będą odbywać się na zmianę co roku przy oficjalnym wsparciu Ministerstwa Energetyki Republiki Kazachstan.

Intermat

Intermat/ The international exhibition for construction and infrastructure

19-24.04.2021

Paryż, Francja

Targi Intermat odbywają się raz na 3 lata i gromadzą największych graczy rynku maszyn i urządzeń budowlanych z całego świata. Podczas targów odwiedza je ponad 180 000 profesjonalnych zwiedzających. Wystawianie się na targach INTERMAT – to niezwykła możliwość zaistnienia nie tylko na rynku francuskim, ale również na rynkach Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Ameryki Południowej.