nigeria agro

Nigeria agro / Agro Tech Nigeria

24 – 26.03.2020

Lagos, Nigeria

Nigeria, będąca siódmym pod względem liczby ludności krajem na świecie, jest obecnie określana jako rynek perspektywiczny, gdzie władze stawiają duży nacisk na rozwój i innowacje. Warto już teraz pomyśleć o wkroczeniu do kraju, gdzie zasoby ziemi uprawnej, bogactw naturalnych, sprzyjający klimat i pozycja geopolityczna gwarantują duże możliwości wzrostu. Potencjał tego kraju dostrzegło już Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG – targi Agritechnika Hannover), które zaangażowało się w organizację imprezy – stąd do targów Nigeria agro zostało dodane logo AGRO TECH.

etiopia agro

Ethiopia agro / Agro Tech Ethiopia

03 – 05.06.2020

Addis Ababa, Ethiopia

Etiopia jest liderem regionalnym i jednym z głównych partnerów Polski w Afryce Wschodniej. Kraj ten bardzo szybko się rozwija, a rządowe i prywatne jednostki przemysłowe wykazują aktywne zainteresowanie technologiami produkcji spożywczej z krajów rozwiniętych, naszymi maszynami oraz sprzętem rolniczym i przerobowym. Niemcy już wprowadzają na rynek Etiopii swoje produkty. By jeszcze bardziej wspierać rozwój rolnictwa w Afryce, w organizację targów Ethiopia agro zaangażowało się Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG), które ma na swoim koncie organizację tak wielkich targów, jak Agritechnika w Hanoverze – stąd do naszych afrykańskich imprez zostało dodane logo AGRO TECH.

iran agro

Iran agro

15-18.06.2020

Teheran, Iran

Iran agro – ponad 1200 wystawców z Iranu i z całego świata zbiera się od lat w czerwcu na tych targach. To tutaj kwitnie regionalny biznes, to tu rozwijają się i są wdrażane nowe technologie rolnicze stosowane w tej części świata. Impreza jest co roku wspierana i odwiedzana przez Ministerstwo Rolnictwa Iranu.

sipsa

Sipsa Filaha

07-10.10.2019

Algier, Algieria

SIPSA to największe targi sektora produkcji rolno-spożywczej w Algierii, stąd bogata w tej dziedzinie oferta polskich firm winna trafić w zapotrzebowanie algierskich przedsiębiorców szukających sprawdzonych produktów i rozwiązań technologicznych. Polskie produkty i wyroby cieszą się w Algierii uznaniem; docenia się ich wysoką jakość za niewygórowaną cenę. Rozwój rolnictwa w Algierii mający na celu ograniczenie importu żywności i płodów rolnych, to jeden z najważniejszych priorytetów władz, na który od lat przeznacza się ogromne środki. Powoduje to stale rosnący popyt na maszyny, urządzenia i technologie wykorzystywane w rolnictwie i przetwórstwie. Wywodzące się od francuskich targów SIMA, algierskie SIMA SIPSA zostały połączone z targami FILAHA, powodując wzrost ich znaczenia. W edycji 2018 udział wzięło 550 wystawców.

Saudi Agriculture

Saudi Agriculture/ Targi Gospodarki Rolniczej i Wodnej

21–24.10.2019

Rijad, Arabia Saudyjska

Saudi Agriculture – Rynek rolniczy Arabii Saudyjskiej rozwija się najszybciej spośród wszystkich krajów Zatoki Perskiej. Królestwo chętnie inwestuje w zagraniczne pola uprawne i podejmuje współpracę z przedstawicielami regionów rolniczych klimatu umiarkowanego, zabezpieczając w ten sposób swoich mieszkańców. Targi Saudi Agriculture stanowią zaproszenie do biznesu dla europejskich reprezentantów tego sektora, którzy posiadają warunki upraw, jakich Arabia Saudyjska nie jest w stanie osiągnąć. Impreza jest największą tego typu w regionie, a odbywa się od 1981 roku. Od edycji 2018 towarzyszą im, oprócz Saudi Agrofood i Saudi Pack, targi Saudi Aquaculture.

FarmingExpo Krasnodar

Farming Expo/ Międzynarodowe Targi Sprzętu oraz Produktów Weterynaryjnych i Żywnościowych dla Bydła i Drobiu

23–25.10.2019

Krasnodar, Rosja

Farming Expo – targi wydzielone z ogromnych „YugAgro”, na których sektor hodowli drobiu i bydła zdobył tak wielką popularność, że doczekał się własnej imprezy targowej. Dzięki zawężeniu specjalizacji producenci sprzętu do hodowli, ważenia czy uboju, materiałów weterynaryjnych oraz pasz tworzą każdego roku coraz większą przestrzeń dla tego konkretnego biznesu. Nie bez znaczenia pozostaje miejsce odbywania się targów – Krasnodar i region krasnodarski. To dzięki agrarnej strukturze tej części kraju targi przyciągają tak wielką uwagę.

AgroWorld Kazakhstan

Agroworld Kazakhstan/ Międzynarodowe Centralno-Azjatyckie Targi Rolnicze

06-08.11.2019

Ałmaty, Kazachstan

AgroWorld – dzięki zacieśnieniu więzi gospodarczych Polski i Kazachstanu targi AgroWorld goszczą coraz więcej polskich przedsiębiorców, którzy z zadowoleniem wracają na nie w kolejnych latach. Nic w tym dziwnego, skoro impreza jest największym tego typu wydarzeniem w całym kraju. Strategiczne położenie miasta Ałmaty, gdzie odbywają się targi, jest swoistym wabikiem dla wystawców i odwiedzających z całej Azji. Nie od dziś bowiem wiadomo, że Ałmaty to centrum azjatyckiego handlu.

YugAgro

YugAgro/ Międzynarodowe Targi Maszyn rolniczych, Sprzętu i Materiałów do Produkcji Zbożowej

19–22.11.2019

Krasnodar, Rosja

YugAgro – od lat największe targi maszyn i sprzętu rolniczego w Rosji. Odbywają się w na wskroś rolnym regionie krasnodarskim, dzięki czemu tak trafnie odpowiadają wymogom setek wystawców i tysięcy odwiedzających. Dzięki wsparciu Ministerstwa Rolnictwa Federacji Rosyjskiej targi te są oficjalną, największą platformą biznesu pomiędzy olbrzymią Rosją a międzynarodowymi producentami z tego sektora.

west africa agro

West Africa Agro / AgroTech West Africa

10-12.12.2019

Akra,Ghana

Afryka przyciąga coraz więcej inwestorów z Polski. Warto wiedzieć, że według raportów firm konsultingowych, stopa zwrotu jest tu najwyższa wśród krajów rozwijających się. Przemierzając Afrykę Zachodnią niemal na każdym kroku można znaleźć nisze, w których polskie firmy znajdą miejsce dla siebie. Potencjał Afryki Zachodniej docenia Niemieckie Towarzystwo Rolnicze (DLG – targi Agritechnika Hannover), które zaangażowało się w organizację imprezy – stąd do targów West Africa agro zostało dodane logo AGRO TECH.