MITT

MiTT/ Moskiewskie Międzynarodowe Targi Podróży i Turystyki

15 – 17.03.2022

Moskwa, Rosja

MITT plasuje się w pierwszej piątce najważniejszych i największych imprez targowych branży turystycznej na świecie. Wydarzenie stanowi kluczowe miejsce spotkań profesjonalistów tego sektora z całego globu, dając możliwość zaprezentowania światowych kierunków turystycznych i usług podróżniczych. Co roku od 1992 spotykają się tu grupy narodowe i regionalne, operatorzy wycieczek, operatorzy hoteli, linii lotniczych i internetowych systemów rezerwacji.

intermed

INTERMED/ Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej

15 – 17.03.2022

Moskwa, Rosja

Towarzyszące ogromnej imprezie MITT targi INTERMED stanowią doskonałą okazję do prezentacji usług zdrowotnych jakie oferuje nasz kraj. Turystyka Medyczna staje się coraz popularniejsza, a zagraniczne placówki przyjmujące obcokrajowców odnotowują coraz większe zyski. Na tych targach odwiedzający poszukują podróży, ale prozdrowotnych – szukają placówki zagranicznej, gdzie leczenie zaspokoi ich potrzeby lepiej, niż w kraju rodzinnym.

mtec

MTEC/ Targi i Konferencja Turystyki Medycznej

06 – 08.10.2021

Kijów, Ukraina

W dzisiejszym świecie turystyka zdrowotna zyskuje nowy wymiar. Zdrowie jest tym, co najważniejsze, a połączenie go z podróżowaniem stanowi idealne zestawienie dla wielu współczesnych. Podczas targów MTEC w Kijowie można zaprezentować swoje usługi i przyciągnąć obcokrajowców swoją atrakcyjną i – przede wszystkim – polską ofertą.